O nas

logo_ineFundacja Instytut Nowoczesnej Edukacji jako organizacja non-profit została powołana do tworzenia nowoczesnych warunków dla polskiej edukacji. Realizuje swoje statutowe cele poprzez wspieranie szkół i przedszkoli w pozyskiwaniu funduszy w tym funduszy unijnych na rozwój nowoczesnej edukacji. Fundacja jest organem prowadzącym dla ośrodka doskonalenia nauczycieli, który zajmuje się organizacją szkoleń dla nauczycieli. Ponadto Fundacja realizuje szereg programów, m.in. Zabawy FundaMentalne dla przedszkoli, Cyfrowa Szkoła, Geofizyka w Szkole, Języki Obce, Żywa Edukacja, które mają na celu rozwijanie pozytywnych postaw, zainteresowań oraz wyobraźni dzieci i młodzieży. Organizacja współpracuje z Uczelnią Dolnośląską prowadząc warsztaty dla nauczycieli przedszkoli i edukacji wczesnoszkolnej osiągając bardzo wysoką ewaluację.

 

STATUT FUNDACJI FINE

 

NASZ ZESPÓŁ ZARZĄDZAJĄCY

COLIN ROSE – Fundator

Brytyjski psycholog, jeden z najbardziej uznanych światowych autorytetów w dziedzinie nowoczesnych metod efektywnego uczenia się. Doradca rządu brytyjskiego, Członek Royal Society of Arts, współtwórca brytyjskiej „Kampanii na Rzecz Uczenia się” („Campaign for Learning”) – towarzystwa naukowego pod patronatem rządu. Twórca „Metody Colina Rose” – autorskiej metody superszybkiej nauki języków obcych, dostępnej już także w Polsce i wykorzystywanej m.in.. Przez Policję, Biuro Ochrony Rządu i szybko rosnące grono celebrytów.

GRZEGORZ PYTKOWSKI – Fundator

Prawdziwy „trendsetter” polskiej gospodarki, który łącząc doświadczenie z intuicją i wyczuciem rynku od lat wyprzedza swój czas. Charyzmatyczny lider, pionier nowoczesnych standardów zarządzania, najpierw nieruchomościami w Polsce, a następnie innowacyjnej edukacji, którą postrzega jako możliwość rozwoju i uczenia się przez całe życie.

pytkowski