PSP numerem 1 w Gminie Ząbki

 

 

::: Projekt „PSP numerem 1 w Gminie Ząbki”

W ramach projektu w okresie wrzesień 2013 – czerwiec 2014 zrealizowane zostały wszystkie zaplanowane zajęcia dodatkowe, m.in. zajęcia przygotowujące do egzaminu szóstoklasisty, zajęcia „Każdy może zostać Mistrzem mowy polskiej”, „Łamigłówki matematyczno-logiczne”, „Warsztaty artystyczne dla artystów”, „Język obcy nie jest taki obcy”, „Zajęcia informatyczne”, „Techniki skutecznego uczenia się”, a także indywidualne oraz grupowe zajęcia z psychologiem.

Wsparciem zostało objętych również 22 nauczycieli/nauczycielek z tejże szkoły, którzy wzięli udział w szkoleniach z technik skutecznego uczenia, metod Colina Rose do skutecznej i szybkiej nauki języków obcych, a także kreatywnego wykorzystania multitablicy.

Szkoła otrzymała w ramach projektu również wsparcie w postaci sprzętu multimedialnego – laptopa, tabletów oraz tablic interaktywnych, które zostały przekazane szkole i są wykorzystywane zarówno podczas regularnych jak i dodatkowych zajęć.


 

Więcej informacji na temat wdrożonego projektu m.in. na stronie: http://sp1zabki.szkolnastrona.pl/index.php?p=m&idg=zt,269