Edu Compass – Konferencja

technologie-prznoooooyjazne-nauczycielom-768x543EDU COMPASS to cykl BEZPŁATNYCH, Autorskich konferencji Colina Rose w trzynastu wojewódzkich miastach Polski, w duchu Akademii Cyfrowej Szkoły i wielorakich inteligencji.

Projekt zwiększy możliwości poprawy jakości usług edukacyjnych w naszym kraju.

W trakcie planowanych spotkań będziecie mieli Państwo okazje zapoznać się z szeroką perspektywą rozwoju edukacji, dzięki nowoczesnym technologiom, pogłębić efektywność procesów nauczania i uczenia się poprzez zaznajomienie się z innowacjami w dydaktyce.

Rodzice słuchacze są w stanie poznać sposoby na tworzenie lepszych relacji między środowiskiem szkolnym a środowiskiem domowym z wykorzystaniem technologii informacyjno-komunikacyjnych, a także internetowych platform nauczania.

Wobec delegatów samorządów terytorialnych w trakcie konferencji otworzą się nowe możliwości współpracy dla lepszej edukacji w ich okręgach powiatowych i gminnych.

Wszyscy słuchacze zyskają konkretne informacje z zakresu trendów w nauczaniu, w tym z zakresu edukacji cyfrowej, edukacji ustawicznej oraz edukacji dla demokracji.

 

WYSTĄPIĄ

Colin Rose

Brytyjski psycholog, jeden z najbardziej uznanych światowych autorytetów w dziedzinie nowoczesnych metod efektywnego uczenia się. Doradca rządu brytyjskiego, Członek Royal Society of Arts, współtwórca brytyjskiej „Kampanii na Rzecz Uczenia się” („Campaign for Learning”) – towarzystwa naukowego pod patronatem rządu. Twórca „Metody Colina Rose” – autorskiej metody superszybkiej nauki języków obcych, dostępnej już także w Polsce i wykorzystywanej m.in.. Przez Policję, Biuro Ochrony Rządu i szybko rosnące grono celebrytów.

Zobacz prezentację

 

Marta Miłoń

Psychopedagog kreatywności, terapeutka pedagogiczna, nauczycielka wczesnej i plastycznej edukacji. Doktorantka oraz wykładowca Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Trenerka licznych szkoleń, kursów i warsztatów dla nauczycieli, rodziców, młodzieży i dzieci. Fascynatka neurobiologicznych podstaw uczenia, integracji sensorycznej, edukacji przedsiębiorczej i cyfryzacji oświaty oraz porozumienia bez przemocy w relacjach szkolnych.

 

Jarosław Berdyga

Prezes Zarządu w Firmie Multitablica Sp. z o.o.

 

Agnieszka Wnuczak

Business Account Manager w Epson

 

Robert Buława

Country Manager Poland/Central South East Europe w NEC Display Solutions

 

Marcin Brzeziński

Dyrektor Działu Sprzedaży Korporacyjnej w Action

 

 

 

edu compas patronat i partnerzy